Skip to main content

Parcel · Map 126 195 20

381 SUNNYSIDE AVE

Owner: ARBELAEZ GUSTAVO & SUSAN

Assessed value

$250,000

$200,300 bldg · $49,700 land

Est. annual tax

$7,510

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2017

2,144 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2017
Living area
2,144 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Mar 27, 2017

    Bk/Pg OPM-160244

    $334,900

More on Sunnyside Ave