Skip to main content

Parcel · Map 126 189 22

34 BUSHNELL AVE

Owner: CEPEDA CLARISSA

Assessed value

$106,700

$69,200 bldg · $37,500 land

Est. annual tax

$3,205

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2000

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2000
Living area
960 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Electric

Recorded sales

  1. Jul 23, 2018

    Bk/Pg OPM-17306

    $160,000

More on Bushnell Ave