Skip to main content

Parcel · Map 114B 154 11

66 CAMP ST

Owner: BRAYTON DANIEL & KATIE

Assessed value

$135,800

$94,800 bldg · $41,000 land

Est. annual tax

$4,079

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2006

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2006
Living area
1,008 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Nov 16, 2012

    Bk/Pg OPM-12038

    $219,000
  2. Sep 13, 2006

    Bk/Pg OPM-50448

    $200,000
  3. Mar 24, 2003

    Bk/Pg OPM-20171

    $160,000

More on Camp St