Skip to main content

Parcel · Map 112B 83 40C

50 TOWER RD

Owner: LENZEN JOSEPH ANTHONY JR &; JENNIFER KRISTINA

Assessed value

$122,700

$72,500 bldg · $50,200 land

Est. annual tax

$3,686

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,198 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,198 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Natural Gas

Recorded sales

  1. Jun 16, 2011

    Bk/Pg OPM-100144

    $160,000

More on Tower Rd