Skip to main content

Parcel · Map 125 186 27

295 FALLS AVE

Owner: LAPOINTE RANDAL JOHN

Assessed value

$85,300

$42,900 bldg · $42,400 land

Est. annual tax

$2,562

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1982

998 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1982
Living area
998 sqft · 1.4 stories