Skip to main content

Parcel · Map 113B 138 6

15 EARLE AVE

Owner: BRASCHE ELEANOR

Assessed value

$105,700

$64,400 bldg · $41,300 land

Est. annual tax

$3,175

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,120 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,120 sqft · 1.0 story