Skip to main content

Parcel · Map 114B 144 67A

116 TARBELL AVE

Owner: PALOMBA THOMAS R & SUSAN A

Assessed value

$119,200

$81,800 bldg · $37,400 land

Est. annual tax

$3,581

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1988

1,647 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,647 sqft · 1.4 stories