Skip to main content

Parcel · Map 125 184A 6

26 RIPLEY ST

Owner: WILLIAMS SCOTT & LINDSEY

Assessed value

$122,400

$76,800 bldg · $45,600 land

Est. annual tax

$3,677

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1983

1,824 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1983
Living area
1,824 sqft · 2.0 stories

26 RIPLEY ST — Watertown Land Records