Skip to main content

Parcel · Map 114B 155 6

12 FIUME ST

Owner: LYNN ROBERT W & FRANCINE

Assessed value

$122,800

$81,800 bldg · $41,000 land

Est. annual tax

$3,689

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,226 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,226 sqft · 1.0 story