Skip to main content

Parcel · Map 107 16 18

377 HAMILTON AVE

Owner: BARDELLI JOHN F & BARDELLI EDITH W

Assessed value

$224,600

$159,700 bldg · $64,900 land

Est. annual tax

$6,747

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1999

2,344 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1999
Living area
2,344 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jul 8, 2003

    Bk/Pg OPM-20315

    $390,000

More on Hamilton Ave

377 HAMILTON AVE — Watertown Land Records