Skip to main content

Parcel · Map 109A 72 6

52 ATWOOD ST

Owner: SMITH LINDA J

Assessed value

$148,900

$105,100 bldg · $43,800 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,300 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1992
Living area
1,300 sqft · 1.0 story

52 ATWOOD ST — Watertown Land Records