Skip to main content

Parcel · Map 113B 142 3G

129 TUCKER AVE

Owner: LAROSA KENNETH & DEBRA

Assessed value

$106,600

$65,300 bldg · $41,300 land

Est. annual tax

$3,202

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

984 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
984 sqft · 1.0 story