Skip to main content

Parcel · Map 144 97 149

337 WILLIAMSON CIRCLE

Owner: COVIELLO RYAN

Assessed value

$153,100

$101,500 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$4,599

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,340 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
1,340 sqft · 1.0 story