Skip to main content

Parcel · Map 133 212 1B

21 PROSPECT ST

Owner: LEROY LORRAINE B

Assessed value

$137,900

$98,800 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$4,143

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,822 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,822 sqft · 2.0 stories