Skip to main content

Parcel · Map 144 97 90

15 AVALON AVE

Owner: ZEMAITIS ALFRED E & PATRICIA A

Assessed value

$128,900

$81,900 bldg · $47,000 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,304 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,304 sqft · 1.0 story