Skip to main content

Parcel · Map 144 97 95

203 WILLIAMSON CIRCLE

Owner: WALLUCK JOSEPH LIVING TRUST; WALLUCK PATRICIA LIVING TRUST

Assessed value

$131,700

$79,000 bldg · $52,700 land

Est. annual tax

$3,956

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,326 sqft

Owner mailing

203 WILLIAMSON CIRCLE, OAKVILLE, CT

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,326 sqft · 1.0 story