Skip to main content

Parcel · Map 133 218 12

63 CENTRAL AVE

Owner: MCCLARY DAVID

Assessed value

$188,100

$144,300 bldg · $43,800 land

Est. annual tax

$5,651

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,080 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,080 sqft · 1.0 story