Skip to main content

Parcel · Map 118A 10 17

64 OSAGE CIRCLE

Owner: OUN HEATHER & NIKOLAI

Assessed value

$103,400

$74,100 bldg · $29,300 land

Est. annual tax

$3,106

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1998

1,188 sqft

Building

Style
High Ranch
Year built
1998
Living area
1,188 sqft · 1.0 story