Skip to main content

Parcel · Map 131 84B 29

215 POND VIEW DR

Owner: SALERNO KEVIN C & MARYANN

Assessed value

$234,900

$177,100 bldg · $57,800 land

Est. annual tax

$7,056

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2001

2,408 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
2,408 sqft · 2.0 stories