Skip to main content

Parcel · Map 133 217 6

141 MAIN ST

Owner: COLON LYDIA M

Assessed value

$62,200

$35,800 bldg · $26,400 land

Est. annual tax

$1,868

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Commercial

BC

Year built

1973

1,596 sqft

Building

Style
Retail Store
Year built
1973
Living area
1,596 sqft · 1.0 story
Exterior
Brick/Masonry
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. May 6, 2022

    Bk/Pg OPM-21264

    $225,000

More on Main St