Skip to main content

Parcel · Map 118A 1 13

127 PAWNEE RD

Owner: GRANTON WILLIAM T & GRANTON NANCY J

Assessed value

$92,000

$63,700 bldg · $28,300 land

Est. annual tax

$2,764

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1998

856 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
856 sqft · 1.0 story