Skip to main content

Parcel · Map 132 204 2

189 MORRO ST

Owner: CAPOCCI LORI A

Assessed value

$116,200

$72,300 bldg · $43,900 land

Est. annual tax

$3,491

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,368 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,368 sqft · 1.4 stories

189 MORRO ST — Watertown Land Records