Skip to main content

Parcel · Map 128 15 4

872 HAMILTON AVE

Owner: GALLAGHER SANDRA B

Assessed value

$297,500

$234,500 bldg · $63,000 land

Est. annual tax

$8,937

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2010

2,810 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2010
Living area
2,810 sqft · 2.0 stories