Skip to main content

Parcel · Map 136 99 10A

603 SUNNYSIDE AVE

Owner: YORK ALMA L/U; YORK STEVEN A & CREMMINS JEAN E

Assessed value

$128,000

$81,900 bldg · $46,100 land

Est. annual tax

$3,845

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1988

1,382 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
1,382 sqft · 1.0 story