Skip to main content

Parcel · Map 133A 182 7

22 FAIRVIEW ST

Owner: BODNAR CLAUDIA ANN & JOSEPH ALAN

Assessed value

$103,500

$64,400 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$3,109

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1986

1,182 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1986
Living area
1,182 sqft · 1.4 stories

22 FAIRVIEW ST — Watertown Land Records