Skip to main content

Parcel · Map 126 192 17A

27 RIDGEWAY AVE

Owner: GRAHAM MICHELLE

Assessed value

$94,200

$55,100 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$2,830

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

838 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1988
Living area
838 sqft · 1.0 story
Exterior
Aluminum Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Aug 21, 2020

    Bk/Pg OPM-19366

    $180,000

More on Ridgeway Ave