Assessed value
$163,800
$126,200 bldg · $37,600 land
Est. annual tax
$4,921
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1996
2,435 sqft
Building
- Style
- Cape
- Year built
- 1996
- Living area
- 2,435 sqft · 1.4 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
- Heat
- Hot Water · Natural Gas
Recorded sales
Jan 5, 2022
Bk/Pg OPM-21142
More on Falls Ave