Skip to main content

Parcel · Map 120 84B 9

311 CHERRY AVE

Owner: DAUTORIO MICHAEL J & KATHLEEN

Assessed value

$208,700

$143,800 bldg · $64,900 land

Est. annual tax

$6,269

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2001

2,652 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2001
Living area
2,652 sqft · 2.0 stories