Skip to main content

Parcel · Map 135 193B 20

534 SUNNYSIDE AVE

Owner: MOJSA URSULA

Assessed value

$160,300

$107,000 bldg · $53,300 land

Est. annual tax

$4,815

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1988

2,212 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1988
Living area
2,212 sqft · 2.0 stories