Skip to main content

Parcel · Map 45 33 2B

409 LINKFIELD RD

Owner: JULIANO LOUIS A & PAMELA A

Assessed value

$241,300

$180,100 bldg · $61,200 land

Est. annual tax

$7,249

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2005

2,171 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2005
Living area
2,171 sqft · 1.0 story