Skip to main content

Parcel · Map 113 105 6

46 GORHAM ST

Owner: MIDDAGH CLIFFORD P & SUSAN A

Assessed value

$173,700

$129,800 bldg · $43,900 land

Est. annual tax

$5,218

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2005

1,459 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2005
Living area
1,459 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Oct 7, 2010

    Bk/Pg OPM-10007

    $276,000

More on Gorham St