Assessed value
$87,800
$54,900 bldg · $32,900 land
Est. annual tax
$2,638
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
RG
Year built
1983
1,095 sqft
Building
- Style
- Conventional
- Year built
- 1983
- Living area
- 1,095 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Asbestos Shingles
- Heat
- Hot Water · Natural Gas
Recorded sales
Aug 3, 2015
Bk/Pg OPM-14248
More on Westbury Park Rd
32 WESTBURY PARK RD
$129,100 · Built 1993
33 WESTBURY PARK RD
$63,800 · Built 1992
53 WESTBURY PARK RD
$117,000 · Built 1992
57 WESTBURY PARK RD
$128,100 · Built 2010
65 WESTBURY PARK RD
$131,100 · Built 1992
77 WESTBURY PARK RD
$106,200 · Built 1982
86 WESTBURY PARK RD
$121,100 · Built 1992
92 WESTBURY PARK RD
$75,900 · Built 1992