Skip to main content

Parcel · Map 109 75 6

87 CHERRY AVE

Owner: SPATAFORE SYLVIA

Assessed value

$89,100

$50,000 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$2,677

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1983

816 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1983
Living area
816 sqft · 1.0 story