Skip to main content

Parcel · Map 111A 83 101

15 CHARLES ST

Owner: RICCI SANDRA L & DAVID N

Assessed value

$133,800

$86,500 bldg · $47,300 land

Est. annual tax

$4,019

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1998

1,196 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,196 sqft · 1.0 story