Skip to main content

Parcel · Map 113B 100 24

438 RIVERSIDE ST

Owner: BARTOLINI DAVID A & ROSLYN M

Assessed value

$104,700

$66,300 bldg · $38,400 land

Est. annual tax

$3,145

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

976 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
976 sqft · 1.0 story