Assessed value
$114,100
$71,000 bldg · $43,100 land
Est. annual tax
$3,428
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1996
1,206 sqft
Building
- Style
- Cape
- Year built
- 1996
- Living area
- 1,206 sqft · 1.4 stories