Skip to main content

Parcel · Map 114B 158 5

97 ORIENT ST

Owner: GUO XINTING & LI FANG

Assessed value

$160,400

$119,800 bldg · $40,600 land

Est. annual tax

$4,818

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2005

1,193 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2005
Living area
1,193 sqft · 1.0 story