Skip to main content

Parcel · Map 111A 83 215

190 FRENCH ST

Owner: KULLA MYZEN

Assessed value

$175,000

$135,700 bldg · $39,300 land

Est. annual tax

$5,257

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1992

4,771 sqft

Building

Style
Four Family
Year built
1992
Living area
4,771 sqft · 2.0 stories

190 FRENCH ST — Watertown Land Records