Skip to main content

Parcel · Map 115A 186 10A

76 NORWAY ST

Owner: HANRAHAN VIRGINIA D

Assessed value

$65,900

$24,900 bldg · $41,000 land

Est. annual tax

$1,980

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1984

440 sqft

Building

Style
Bungalow
Year built
1984
Living area
440 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jan 30, 2023

    Bk/Pg OPM-22127

    $122,500

More on Norway St