Skip to main content

Parcel · Map 114B 148 7A

31 PARKMAN ST

Owner: PETRILLO VALERIE A

Assessed value

$155,900

$108,600 bldg · $47,300 land

Est. annual tax

$4,683

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2002

1,209 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2002
Living area
1,209 sqft · 1.0 story

31 PARKMAN ST — Watertown Land Records