Skip to main content

Parcel · Map 109 67 16

24 BEERS ST

Owner: PINEAU ROBERT P II & LEAH F

Assessed value

$236,600

$178,800 bldg · $57,800 land

Est. annual tax

$7,107

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

2018

1,952 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2018
Living area
1,952 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Jun 28, 2023

    Bk/Pg OPM-22262

    $575,000

More on Beers St

24 BEERS ST — Watertown Land Records