Skip to main content

Parcel · Map 109 66 6

20 REYNOLDS ST

Owner: HUGHES DAVID F & LINDA S

Assessed value

$119,500

$72,900 bldg · $46,600 land

Est. annual tax

$3,590

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1988

1,280 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,280 sqft · 1.4 stories

20 REYNOLDS ST — Watertown Land Records