Skip to main content

Parcel · Map 109 76 10

21 HILLCREST AVE

Owner: VITO DAVID & MARI

Assessed value

$93,200

$47,300 bldg · $45,900 land

Est. annual tax

$2,800

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R10

Year built

1990

1,494 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1990
Living area
1,494 sqft · 2.0 stories