Skip to main content

Parcel · Map 125 186 45

19 SUNNY LN

Owner: POVENTUD AIDA I

Assessed value

$109,300

$76,800 bldg · $32,500 land

Est. annual tax

$3,283

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1988

1,152 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1988
Living area
1,152 sqft · 1.4 stories
Exterior
Brick Veneer
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Sep 4, 2012

    Bk/Pg OPM-11233

    $124,000

More on Sunny Ln