Skip to main content

Parcel · Map 114B 152 2

14 VITTORIO ST

Owner: MARCOUX URSULA

Assessed value

$124,300

$85,200 bldg · $39,100 land

Est. annual tax

$3,734

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

841 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1996
Living area
841 sqft · 1.0 story