Skip to main content

Parcel · Map 115A 186 33

61 LAUREL RIDGE

Owner: DUVA MICHELINEO & NICOLE

Assessed value

$137,600

$88,000 bldg · $49,600 land

Est. annual tax

$4,134

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,339 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,339 sqft · 1.4 stories