Skip to main content

Parcel · Map 112A 43 21C

359 FRENCH ST

Owner: BEVERIDGE JAMES R EST OF

Assessed value

$103,900

$65,700 bldg · $38,200 land

Est. annual tax

$3,121

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,008 sqft · 1.0 story