Skip to main content

Parcel · Map 115A 186 37

56 LAUREL RIDGE

Owner: TENNEY OMYO T & TENNEY AQIMEE L

Assessed value

$146,300

$98,600 bldg · $47,700 land

Est. annual tax

$4,395

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1996
Living area
1,288 sqft · 1.0 story

56 LAUREL RIDGE — Watertown Land Records