Skip to main content

Parcel · Map 113A 136 14

58 CLYDE ST

Owner: GUERRERA RICHARD JR

Assessed value

$190,700

$146,800 bldg · $43,900 land

Est. annual tax

$5,729

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2011

1,968 sqft

Building

Style
High Ranch
Year built
2011
Living area
1,968 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Dec 8, 2011

    Bk/Pg OPM-11049

    $285,000

More on Clyde St