Skip to main content

Parcel · Map 114 126 1

68 EATON ST

Owner: SAUCIER ROBERT E J SR & RITA

Assessed value

$172,100

$127,500 bldg · $44,600 land

Est. annual tax

$5,170

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2005

1,743 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2005
Living area
1,743 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Oct 3, 2005

    Bk/Pg OPM-50004

    $319,900

More on Eaton St